dofinansowanie BAZA MONTESSORI

ul. Dębowa 12 m 03-054 Warszawa

tu jesteśmy BAZA MONTESSORI

napisz e-mail

600 423 754

zadzwoń BAZA MONTESSORI
BAZA MONTESSORI na huśtawce
BAZA MONTESSORI zabawa
nasze logo - BAZA MONTESSORI
przedszkole niepubliczne BAZA MONTESSORI

Żłobek Montessori

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudnym i zarazem stresującym momentem dla wszystkich rodziców jest wybór żłobka dla swoich pociech. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej niepublicznej placówki mieszczącej się na warszawskiej Białołęce, by poznać proponowaną ofertę oraz wyznawane przez nas wartości. Stawiamy przede wszystkim na wzajemny szacunek, a także indywidualność i samodzielność każdego podopiecznego.
 

„Zabawa jest pracą dziecka” – żłobek według Marii Montessori.


Naszą pracę opieramy głównie na filozofii Marii Montessori, dlatego wszystkie sale, w których przebywają maluchy, zostały odpowiednio dostosowane do ich potrzeb oraz możliwości. Dzieci mogą w pełni samodzielnie sięgać po wszystkie materiały edukacyjne oraz przedmioty codziennego użytku (w wersji mini), aby decydować o tym, co chcą robić w danym momencie. Nasi podopieczni z zachowaniem określonych zasad bezpieczeństwa uczestniczą we wszystkich obowiązkach, m.in. przygotowaniu posiłków oraz sprzątaniu. Żłobek jest również prowadzony w duchu Porozumienia Bez Przemocy (NVC) oraz Rodzicielstwa Bliskości. Opiekunowie uczą dzieci empatii, szacunku do różnorodności i rozwiązywania problemów poprzez rozmowę i wyrażanie własnych emocji. Nauczyciel wspiera każdego podopiecznego w jego indywidualnym rozwoju.

Do żłobka Baza Montessori przyjmujemy dzieci w wieku minimum 12 miesięcy, które trafiają do kameralnej 8-10- osobowej grupy. Maluchy uczestniczą w zajęciach muzycznych, plastycznych i tanecznych oraz spędzają codziennie (bez względu na pogodę) 2 godziny na zewnątrz – w ogrodzie, gdzie sadzimy warzywa i sezonowe owoce lub w pobliskim lesie. Dodatkowo prowadzimy liczne warsztaty dla rodziców.

na facebooku BAZA MONTESSORI

polityka prywatności

Created MAGNUM

copyright © Mariola Petelewicz Baza Montessori 2021

logo w konturze BAZA MONTESSORI