Bogata oferta leśnego przedszkola Montessori

Dysponujemy salą gimnastyczną wyposażoną w nowoczesny sprzęt do integracji sensorycznej. Dzieci uczą się języka angielskiego poprzez metodę immersji, a także biorą udział w warsztatach:

• muzycznych (w przedszkolu znajduje się kącik z instrumentami, m.in. pianinem),
• plastycznych (w tym m.in. zajęcia z ceramiki),
• tanecznych (w placówce organizowane są bale przebierańców),
• stolarskich (budowa karmników dla ptaków, obudów na donice).

Każdego dnia bez względu na pogodę wychodzimy na zewnątrz, spędzając 2 godziny w prywatnym ogrodzie na uprawie warzyw i sezonowych owoców, a także w pobliskim lesie, gdzie z kolei przedszkolaki budują szałasy oraz niejednokrotnie spotykają leśne zwierzęta. Podczas spacerów odwiedzamy również stadninę, aby obserwować konie z bliska.

Zapewniamy zdrowe i pełnowartościowe posiłki, które często przyrządzamy wspólnie z dziećmi. Wszystkie słodkie przekąski są słodzone suszonymi lub świeżymi owocami. Możemy również przygotowywać dania bez glutenu i nabiału.

dofinansowanie BAZA MONTESSORI

ul. Dębowa 12 m 03-054 Warszawa

tu jesteśmy BAZA MONTESSORI

napisz e-mail

600 423 754

zadzwoń BAZA MONTESSORI
BAZA MONTESSORI na huśtawce
BAZA MONTESSORI zabawa
nasze logo - BAZA MONTESSORI
przedszkole niepubliczne BAZA MONTESSORI

Przedszkole Montessori

Nasze przedszkole Baza Montessori działające na terenie Białołęki w Warszawie jest prowadzone zgodnie z założeniami filozofii Marii Montessori. Dbamy o indywidualny rozwój każdego podopiecznego wraz z przekazywaniem najważniejszych wartości (przydatnych w dalszych latach edukacji oraz dorosłym życiu). Nasze sale zostały przystosowane do potrzeb kilkulatków – wszystkie przedmioty służące zabawie oraz nauce są umieszczone w zasięgu dzieci. Rolą opiekunów jest jedynie zachęcanie oraz wsparcie przedszkolaków w samodzielnym wykonywaniu poszczególnych zajęć. Uczymy naszych podopiecznych szacunku i empatii do innych, działając w duchu Porozumienia Bez Przemocy (NVC) oraz Rodzicielstwa Bliskości.

„Dorosły nigdy nie powinien kształtować dziecka na swój własny sposób, ale powinien zostawić je w spokoju i zawsze pracować z najgłębszego zrozumienia samego dziecka” ~ Maria Montessori.

na facebooku BAZA MONTESSORI

polityka prywatności

Created MAGNUM

copyright © Mariola Petelewicz Baza Montessori 2021

logo w konturze BAZA MONTESSORI